Sakarya Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Resim şiir ve kompozisyon yarışması ödülleri sahiplerini buldu

AKYAZI BELEDİYESİ VE AKYAZI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN 4 EKİM HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ MÜNASEBETİYLE DÜZENLENEN İLKOKULLAR ARASI RESİM, ŞİİR VE KOMPOZİSYON YARIŞMASININ ÖDÜLLERİ BUGÜN YAPILAN TÖRENLE SAHİPLERİNİ BULDU.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Resim şiir ve kompozisyon yarışması ödülleri sahiplerini buldu
70 views
04 Ekim 2021 - 20:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Akyazı Belediyesi ve Akyazı İlçe Milli eğitim Müdürlüğü tarafından 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü münasebetiyle düzenlenen ilkokullar arası resim, şiir ve kompozisyon yarışmasının ödülleri bugün yapılan törenle sahiplerini buldu.

Akyazı Belediyesi ve Akyazı İlçe Milli eğitim Müdürlüğü tarafından 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü münasebetiyle Akyazı Belediyesi Sahipsiz Sokak Hayvanları Geçici Bakımevinde düzenlenen ilkokullar arası resim, şiir ve kompozisyon yarışmasının ödülleri bugün yapılan törenle sahiplerini buldu. Yarışmaya ilçe genelinden çok sayıda öğrenci katılım gösterdi. Katılan öğrencilerin yapmış olduğu resim, şiir ve kompozisyonlar okulları bünyesinde dikkatle değerlendirilerek derecelendirildi. Dereceye giren öğrencilerden birinci olana bisiklet, ikinci olana mini tablet ve üçüncü olana akıllı saat hediye edildi. Yarışmaya katılan öğrencilere ise Akyazı Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından katılım belgesi ve ücretsiz sinema bileti verildi. Akyazı Belediyesi Sahipsiz Sokak Hayvanları Geçici Bakımevinde düzenlenen programa, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Özdemir, Belediye Başkan yardımcıları Mehmet Öztürk, Ali Özer, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, daire müdürleri, çok sayıda öğrenci, öğrenci velisi, öğretmenler ve belediye personeli katıldı.

Programda açılış ve selamlama konuşması yapan Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, “Belediyemiz ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile düzenlemiş birlikte 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü münasebetiyle düzenlediğimiz İlkokullar arası resim, şiir ve kompozisyon yarışmamızla çocuklarımızın ve velilerinin dikkatlerini çekerek onlarda hayvan sevgisi adına farkındalık oluşturmak istedik. İlçemiz genelinde 552 öğrencimiz eserleri ile bu yarışmaya katıldılar demek ki onların da böyle bir programa ihtiyaçları varmış. Bu kadar katılım olması bizleri çok sevindirdi. Programa eserleri ile katılan tüm yavrularımıza emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Bizlerde Belediye olarak sizleri davet ettiğimiz bu yerde sahipsiz sokak hayvanlarımız için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya gayret ediyoruz. 2 ay önce hizmete açtığımız ve tüm sahipsiz sokak hayvanlarının bakımlarının tedavilerinin yapıldığı bu alanımızı inşallah önümüzdeki yıllarda daha da büyüterek çok daha güzel bir hale getirmek istiyoruz. Bu vesile ile programa tüm katılanlara tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.