Sakarya Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İranlı doktor ödüle doymuyor

KLASİK PİYANİST, BESTECİ OLARAK PROFESYONEL DÜZEYDE MÜZİK ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRMEKTE OLAN VE 2012 YILINDAN BERİ BOĞAZİÇİ TIP MERKEZİ’NDE HİZMET VEREN OPERATÖR DOKTOR ALİ NEVAİ, YAPTIĞI ÇALIŞMALARLA DÜZENLENEN 3 VE 4’ÜNCÜ ALTIN KALİTE ÖDÜL TÖRENİNDE YILIN EN İYİ PLASTİK CERRAHI SEÇİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İranlı doktor ödüle doymuyor
68 views
01 Ekim 2021 - 15:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Klasik piyanist, besteci olarak profesyonel düzeyde müzik çalışmalarını sürdürmekte olan ve 2012 yılından beri Boğaziçi Tıp Merkezi’nde hizmet veren Operatör Doktor Ali Nevai, yaptığı çalışmalarla düzenlenen 3 ve 4’üncü altın kalite ödül töreninde yılın en iyi plastik cerrahı seçildi.

İran’ın Tahran şehrinde doğan ve 2001 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olarak doktorluk hayatına başlayan 47 yaşındaki Operatör Doktor Ali Nevai, ülkenin çeşitli yerlerinde çalışarak başarılara imza attı. Sivas Numune Hastanesi’nde plastik ve rekonstrüktif cerrahi bölümünde yöneticilik ve plastik cerrahi olarak görevini yürüten Nevai, estetik operasyonlarda bulundu. Saç ekimi alanında gerek Türkiye’de gerekse dünyanın birçok yerinden hastaları olan Nevai, 2012 yılından beri Boğaziçi Tıp Merkezi’nde hizmet vermenin yanı sıra küçüklüğünden bu yana da müzik çalışmalarını klasik piyanist ve besteci olarak profesyonel düzeyde devam ediyor.

Tıp ve müzik alanında çeşitli yurtiçi ile yurtdışı etkinliklerini sürdüren Nevai, Crazy Production’un düzenlediği 3’üncü ve 4’üncü altın kalite ödül töreninde yılın en iyi plastik cerrahı seçildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.