Sakarya Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Denizciler mesleklerine online olarak hazırlanıyor

SUBÜ DENİZCİLİK MESLEK YÜKSEKOKULU TARAFINDAN ÖĞRENCİLERİ MESLEKLERİNE HAZIRLANMAK ADINA ETKİNLİKLER GERÇEKLEŞTİRİLİYOR. BU KAPSAMDA DÜZENLENEN SÖYLEŞİ VE WEBİNARDA İTFAİYECİLİK MESLEĞİNİN KANUNİ YÖNDEN DETAYLARI ELE ALINIRKEN, DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDEN İSİMLER DE ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELMEYE BAŞLADI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Denizciler mesleklerine online olarak hazırlanıyor
159 views
28 Aralık 2020 - 15:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

SUBÜ Denizcilik Meslek Yüksekokulu tarafından öğrencileri mesleklerine hazırlanmak adına etkinlikler gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda düzenlenen söyleşi ve webinarda itfaiyecilik mesleğinin kanuni yönden detayları ele alınırken, denizcilik sektöründen isimler de öğrencilerle bir araya gelmeye başladı.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Denizcilik Meslek Yüksekokulu tarafından ‘İtfaiyecilerin Yasal Yükümlülükleri ve Sahip Oldukları Kanuni Haklar’ konulu söyleşi ve ‘Limanda İstihdam Olanakları’ konulu webinar düzenlendi. Av. Neslihan Güneş’in konuşmacı olarak katıldığı ‘İtfaiyecilerin Yasal Yükümlülükleri ve Sahip Oldukları Kanuni Haklar’ konulu söyleşide katılımcılara; itfaiyecilik mesleğinin kapsamı, meslekleriyle ilgili talep ettikleri iyileştirme hakları ve yapmakla mükellef oldukları yasal yükümlülüklerini içeren konularda bilgiler verildi.

Daha sonra öğrencilerin soruları cevaplandı. Beldeport Liman Müdürü Kaptan Uğur Kılıç’ın konuşmacı olarak katıldığı ‘Limanda İstihdam Olanakları’ konulu webinarda ise liman tesis ve teknolojilerindeki son gelişmeler, liman tesislerindeki iş olanakları ve çalışanlardan beklentiler ile ilgili bilgiler verildi. Ardından öğrencilerin soruları cevaplandırıldı. Denizcilik Meslek Yüksekokulu tarafından yapılan açıklamada, “İtfaiyecilik mesleğinin öğrencilerimiz tarafından tam olarak kavranması ve böylelikle hem bedensel-ruhsal hem de bilgi birikimi açısından mesleğe hazır olarak mezun olmaları oldukça önemli. Bununla birlikte denizcilik sektörü ile öğrencilerimiz arasında etkileşim kurulması adına sektörden temsilcilerle buluşmalar düzenlemeyi sürdüreceğiz” denildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.