Sakarya Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Afet bölgelerinde onarım çalışmaları sürüyor

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİRDE ETKİSİNİ GÖSTEREN YOĞUN YAĞIŞIN ARDINDAN OLUMSUZLUKLARIN YAŞANDIĞI BÖLGELERDE ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ BİR ŞEKİLDE SÜRDÜRÜYOR. TÜM ARAÇLARI VE PERSONELİYLE SAHADA OLAN SASKİ EKİPLERİ HENDEK, AKYAZI, KOCAALİ VE YAĞIŞTAN ETKİLENEN DİĞER İLÇELERDE HASAR GÖREN ALTYAPININ ONARIM ÇALIŞMALARINA İVEDİ BİR ŞEKİLDE BAŞLADI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Afet bölgelerinde onarım çalışmaları sürüyor
93 views
08 Temmuz 2021 - 18:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi şehirde etkisini gösteren yoğun yağışın ardından olumsuzlukların yaşandığı bölgelerde çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Tüm araçları ve personeliyle sahada olan SASKİ ekipleri Hendek, Akyazı, Kocaali ve yağıştan etkilenen diğer ilçelerde hasar gören altyapının onarım çalışmalarına ivedi bir şekilde başladı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), şehirde yoğun bir şekilde etkisini gösteren yağışların ardından zarar gören altyapı hatlarının onarımına başladı. Sel ve su baskınlarının yaşandığı ilk günden beri sahada çalışmalarını sürdüren ekipler yağışların durması ile birlikte onarım çalışmalarını da başlattı. Yaşanan olumsuzluklardan vatandaşların minimum seviyede etkilenmesini sağlamak için tüm araçları ve ekipmanları ile yağışların başladığı andan itibaren sahada çalışmalarını sürdüren SASKİ ekipleri yaşanabilecek daha büyük olumsuzlukların da önüne geçti. Yağışların durmasının ardından hasar tespit edilen bölgelerde altyapı çalışmalarını başlatan ekipler Hendek, Akyazı, Kocaali ve yağıştan etkilenen diğer ilçelerde bulunan altyapı hatlarının onarımını başlattı.

Çalışmalarla ilgili kurum tarafından yapılan açıklamada, “Büyükşehir Belediyesi olarak yağışların başladığı ilk andan itibaren tüm ekiplerimizle sahada çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın yanında olarak kurtarma çalışmalarının ardından yaşanan afetten dolayı zarar gören bölgelerde de onarım çalışmalarımızı hızla başlattık. Altyapı hatları zarar gören ilçelerimizde çalışmalarımız devam ediyor. Hızla sürdürülen çalışmalar sayesinde selden dolayı oluşan zararları en kısa zamanda gidereceğiz” ifadeleri kullanıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.